Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Palulal
Czw 18 Lis, 2010
Dzisiejsze Echo Dnia - PiS/PO/Pan Piec
Autor Wiadomość
Trinity 

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   Dzisiejsze Echo Dnia - PiS/PO/Pan Piec

Wstaje rano do pracy kubek kawki na sniadanie i zerkam na tytuły dzisiejszych gazet a tam znowu PAN PIEC ;) nasz przystojniak !

I z tego co czytam w Echu to chyba sie pis w powiecie jedrzejowskim sypie. Cos kolega powie więcej ?

Oto artykul z Echa

Polityczna emigracja
Kto gdzie przechodzi - w Jędrzejowie straci Prawo i Sprawiedliwość, a zyska Platforma Obywatelska?
- Chce do nas przejść duża grupa członków Prawa i Sprawiedliwości! – chwalą się działacze Platformy Obywatelskiej w Jędrzejowie.
Pierwszym politycznym emigrantem, który przeszedł kilka miesięcy temu z jędrzejowskiego Prawa i Sprawiedliwości do partii Donalda Tuska był Przemysław Piec, były jędrzejowski asystent posła Przemysława Gosiewskiego. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, teraz to głównie on prowadzi rozmowy z innymi członkami Prawa i Sprawiedliwości w powiecie jędrzejowskim, którym przestała się podobać polityka braci Kaczyńskich.
– Ja nie znam szczegółów, ale wiem że rzeczywiście jest duże zainteresowanie przejściem do nas – mówi Tadeusz Lesiakowski, szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej w Jędrzejowie.
Potwierdza to też Przemysław Piec. – Już przeszły dwie młode osoby z młodzieżówki. Mam też informacje, że chcą przejść następne i to nie tylko z młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości, ale również starsi działacze. Mają już dość dyktatury w tej partii i tego, że nie mają tam nic do powiedzenia – mówi Piec.
Według Zbigniewa Brzezińskiego, sekretarza świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej, od pewnego czasu coraz więcej osób stara się o legitymacje w partii Tuska, która w świętokrzyskim liczy w tej chwili około 950 członków. – Ale zainteresowanie zapisami jest większe niż rok temu przed wyborami parlamentarnymi – zapewnia Brzeziński.
Co na to świętokrzyskie Prawo i Sprawiedliwość, które ma w regionie o ponad 200 działaczy więcej niż Platforma Obywatelska? – Nie sądzę, aby rzeczywiście w Jędrzejowie doszło do jakieś emigracji naszych działaczy do Platformy Obywatelskiej. Od naszego jędrzejowskiego pełnomocnika nie dostałem żadnych sygnałów na ten temat, więc trzeba bardzo ostrożnie słuchać informacji pana Pieca – ostrzega Janusz Barański, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości w świętokrzyskiem.

http://www.echodnia.eu/sw...cat=10&id=32760

gość-ówa

Wysłany: Śro 26 Lip, 2006   

nie chciałoby mi się tego pzrepisywać, a tym bardzie przy porannej kawie! młodzieżówki moga co najwyżej naskać...a najśmieszniejsze sa te legitymacje... jak za komuny.....Matko Boska - ty widzisz i nie grzmisz....a pogońze to towarzycho wpierony....politycy od siedmiu bolesci.... :brawo :brawo

Franz Maurer

A moim zdaniem niech działają. Jeżeli tylko ma cos dobrego z tego wyniknąć.
Oby tylko po wyborach nie domagali się np. załatwiania dla siebie stanowisk tylko dla tego bo sa w odpowiedniej partii. A znając życie u nas tak jest :no

Przemysław Piec
[Usunięty]

Franz Mauer napisał/a:
A moim zdaniem niech działają. Jeżeli tylko ma cos dobrego z tego wyniknąć.
Oby tylko po wyborach nie domagali się np. załatwiania dla siebie stanowisk tylko dla tego bo sa w odpowiedniej partii. A znając życie u nas tak jest :no

Witam

Osobiście rzadko wypowiadam się na temat artykułów na mój temat, ale w usenecie krążą ostatnio różnego rodzaju wpisy, które należy sprostować.

Oto np. na stronie dziennika Echo Dnia nie wiedzieć, dlaczego pod komentowanym artykułem w sprawie przejścia członków do PO. Podane są dwie nieprawdy.

1. Pozwolę sobie zacytować PIEC=KAPCIA=SLD=PO
Pragnę poinformować, że PO i Ja NIE MAMY NIC wspólnego z SLD a tym bardziej z Panem Kapcia. PO jest partią o rodowodzie post solidarnościowym, partia prawicową czego w ostatnim czasie nawet nie zauważyła pewna redakcja.

2. Jakiś namiętny, internauta zarzuca mi brak wykształcenia.
Jeśli to jest istotne ?
Dla mnie naprawdę nie szata ani wykształcenie wiele mówią o człowieku ludzi poznaje się po czynach.
Dla zaspokojenia wiedzy pragnę poinformować, że jestem studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Prawo Zaoczne.Naukę na tym wydziale rozpocząłem w 2002 r i nadal ja skutecznie kontynuuje. Zainteresowanym mogę w każdej chwili przedstawić zaświadczenie od władz tej uczelni lub legitymację studencką.

Nigdy do tej pory nie komentowałem tak mało istotnych rzeczy, ale z tego, co widzę to w ostatnim czasie w sieci pojawia się mnóstwo informacji na mój temat nie mających pokrycia w prawdzie. Jest to objawem czarnego PR prowadzonego przez pewne środowisko, któremu zależy na psuciu wizerunku mojej osobie.

W przedmiotowej materii się wypowiedziałem a temat uważam za zakończony

POzdrawiam

gość-ówa

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

Piecu - nie denerwuj się! olej krytykantów! sama na uczelni miałam debili do kwadratu! :mrgreen: swoja droga jak można studiowac tak straszny kierunek? pozdro - i róbta coś! najlepiej z zalewem!

Gość

Wysłany: Pią 28 Lip, 2006   

Jezu co za język - w przedmiotowej materii się wypowiedziałem...., psuciu wizerunku mojej osobie.,.. - od 2002 roku jestem studentem kierunku PRAWO ZAOCZNE - -prawo karne to słyszałem, prawo cywilne też, ale PRAWO ZAOCZNE? Panie Piec - słoma panu z butów wystaje i brak elementarnej kultury języka. Żal mi Platformy.

Wojtek
Gość

Anonymous napisał/a:
Jezu co za język - w przedmiotowej materii się wypowiedziałem...., psuciu wizerunku mojej osobie.,.. - od 2002 roku jestem studentem kierunku PRAWO ZAOCZNE - -prawo karne to słyszałem, prawo cywilne też, ale PRAWO ZAOCZNE? Panie Piec - słoma panu z butów wystaje i brak elementarnej kultury języka. Żal mi Platformy.

Widac ze nie wiesz jak zbudowany jest system prawny w Polsce.
Kolejny fan pisu. I juz teraz wiem kto tak specjalnie szkodzi Piecykowi. PiS albo zdrowie wybór należy do Ciebie

Gość

Wiec jest dokladnie tak jak mowilem. Kazdy kto cos powie na Pieca to nalezy do PiS-u albo jest jego fanem. Argumentacja PO jest nadal dosc slaba. Prosze nie opowiadajcie mi ze chcecie wygrac przyszle wybory bo sie z..................

Gość

Wysłany: Pią 28 Lip, 2006   smieszne

no coz "gosciu" jezli ciezko ci zrzumiec jak ktos pisze "prawo zaoczne" to ci wytlumacze ,oze wtedy zrozumiesz i przestaniesz pisac glupoty
kazdy czlowiek o przecietnje inteligencji zrouzmie ze "prawo zaoczne" znczy ze studiouje ktos kierunek prawa zaocznie inaczej ekstermistycznie
aha nie ma takiego czegos jak studiwanie "prawa karnego" " badz "prawa cywilnego"
studiujesz prawo ogolnie
mam nadzije ze ci wytlumaczylem i zorumiales jezli nie to podaj emila to ci narysuje
POzdrawiam

gość-ówa

Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

a to że piecowi się walneła tzw. Jezykówka! ludziska, jakbyśta dokładnie poczytali co naprawdę tu wypisujecie! ja się sama czasami z moich postów śmieję! :D

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

GOść-ówa, ja to nawet niektórych nie rozumiem. :mrgreen:
Ale - każdy zarejestrowany uzytkownik ma możliowość edytowania i korekty napisanych przez siebie postów.

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

incognito napisał/a:
GOść-ówa, ja to nawet niektórych nie rozumiem. :mrgreen:
Ale - każdy zarejestrowany uzytkownik ma możliowość edytowania i korekty napisanych przez siebie postów.

i słusznie...i tutaj się w pełni zgadzam z adminem...

bo z adminem zawsze się trzeba zgadzać :D

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Marek7302 napisał/a:

Chciałbyś zostać moderatorem ? :cool:
.

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

incognito napisał/a:
Marek7302 napisał/a:

Chciałbyś zostać moderatorem ? :cool:
.

dzięki za proposal...chętnie, ale nie mieszkam w Jędrzejowie i to niesie ze sobą niedoskonałości nieznajomości lokalnego gruntu (osób, wydarzeń i innych okoliczności)...

a poza tym lenistwo powodowałoby, ze byłoby to najbardziej, na maxa liberalne forum w Układzei Warszawskim...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi