To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

Jędrzejów - Wypadek Brzegi- 13.11.2010

hemic - Sob 13 Lis, 2010
Temat postu: Wypadek Brzegi- 13.11.2010
witam. zna ktoś moze nazwiska osób jadacych reno laguna??

wiem ze Karol Gajda i Rafał Dzwonek i kto jeszcze...?
prosze o info

blackrose - Sob 13 Lis, 2010

szkoda ich:( naczytałam się na forum echa i jestem w szoku jak ludzie po nich jadą, jak ich krytykują. nie nam ich sądzić.
hemic - Sob 13 Lis, 2010

witam. no az sie nie dobrze robi jak ludzie sie kłuca o tym kogo wina itp....tylko napie*****ć potrafią na tych co nie zyją.

BÓG TAK CHCIAŁ I TAK MIAŁO BYĆ..

jak ktoś zna imiona i nazwiska to prosze na PW.

KwusheR - Sob 13 Lis, 2010

Hejterzy są wszędzie. Jeden mądrzejszy od drugiego.
hemic - Sob 13 Lis, 2010

no cóż nic nie poradzimy. szkoda ich i juz ;/ szkoda ze to znajomi ktorych wiekszosc zna osobiscie a reszta z widzenia.

z tego co wiem to przemek zyje po operacji.....

Sat/acideight - Sob 13 Lis, 2010

hemic napisał/a:
no cóż nic nie poradzimy. szkoda ich i juz ;/ szkoda ze to znajomi ktorych wiekszosc zna osobiscie a reszta z widzenia.

z tego co wiem to przemek zyje po operacji.....

tam na forum jego rowniez ktos juz usmiercil.. na ile moze to byc prawda - nie wiem.
najgorsze jest czytanie tego oczerniania ludzi, ktorzy nie maja pojecia o tych osobach, ktore zginely.

arvit - Sob 13 Lis, 2010

Coś strasznego! i brak odpowiedzialności, trzy młode uczennice jednego z naszych Liceum to się w głowie nie mieści.

burmistrz Marek Wolski ogłosił w mieście i gminie Jędrzejów 3-dniową żałobę. myślę, że to dobra decyzja z jego strony. współczuję rodzinom ofiar... znałam część z tych ludzi z widzenia i jakoś w to nadal nie do końca wierzę i nie całkiem umiem się z tego otrząsnąć. może podchodzę do tego za bardzo emocjonalnie ale to młodzi ludzie i powinni żyć...
hemic - Sob 13 Lis, 2010

moze kiedyś sie dowiemy jaka była przyczyna.....

mam nadzieje ze przemek wyjdzie z tego ale jego zycie juz nigdy nie bedzie takie jak do tej pory.....zginało jego 5 przyjaciół...ludzie nie dadzą mu spokoju......

mysle ze kazdy kto by kierował to wolał by odejsc do nieba razem z przyjaciółmi niż zyć z taka swiadomością :( :(:(:(

gość- ik - Sob 13 Lis, 2010

Ogromna tragedia, ludzie nawet nie wiedzą jaką krzywdę wyrządzają znajomych, rodzinie. Znałem całą 5. Z wieloma miałem okazję współpracować. Straszna tragedia naprawdę

A za Przemka trzymamy kciuki żeby wyszedł ze szpitala i dał radę psychicznie gdyż z tym może być jednak najciężej.

pixelo92 - Sob 13 Lis, 2010

Karol Gajda, Rafał Dzwonek, Kinga Sputo, Iga Zając, Agata Muszyńska - nazwiska osób które zginęły
Dziewczyny miały po 16 lat, Karol - 19, a Rafał nie wiem.

Rafał 21 lat...
Focus - Sob 13 Lis, 2010

Kolejne forum do zrobienia sensacji z ogromnej tragedii ?

chociaż tu zachowajcie poziom.

nie robimy tu sensacji z tragedii. hemic zapytał to się temat rozwinął jakoś tak i tyle. ale myślę że z szacunku dla ofiar na tym się skończy.
hulot - Sob 13 Lis, 2010

gość- ik napisał/a:

A za Przemka trzymamy kciuki żeby wyszedł ze szpitala i dał radę psychicznie gdyż z tym może być jednak najciężej.

Też tak myślę. Trzymaj się Ciemek